Szukaj na tym blogu

Translate

środa, 23 listopada 2011

Słoik marchewek i rozdanie u EKOcentryczki

   
    Próżność wzięła górę. Balsamom Figs & Rouge nie potrafię się oprzeć, więc biorę udział w konkursie, a co tam. Spróbować mogę.... i ten pędzelek....

   Konkurs organizuje EKOcentryczka, czasami możecie na Cudownych dietach zobaczyć w komentarzach jej marchewkowy słoik ;-).    Więcej informacji na temat konkursu oczywiście na blogu: http://ekocentryczka.blogspot.com/, a klikając w  t e n  link od razu przejdziecie do notki konkursowej.Nagrody, jak przystało na eko-blog i eko-centryczke iście ekologiczne:
  • balsamy Figs & Rouge  - pudełeczka w retro stylu, metalowe. A zawartość? W zależności od rodzaju można dostać 8 lub 17 ekologicznego mazidła do ust. Pachną owocami, miętą, wanilią - również w zależności od wersji. Są dość drogie dla przeciętnego konsumenta, ale dla osób żyjących w zgodzie z naturą - perełka. Na temat balsamów do ust możecie poczytać tutaj.
  • boski pędzelek Ecotools - boski bo dla wegan jest to istne cudo, jakościowo pędzelki są nawet porównywane z tym od EDM (Everyday Minerals) - firmą produkującą kosmetyki mineralne, jedną z najbardziej znanych na świecie. Eco Tools - dostępne chyba tylko w w jednej sieci drogerii. Rączka bambusowa, aluminium wokół skuwki z recyklingu, włosie syntetyczne.
  • próbki Pai Cosmetics - kosmetyki mi osobiście nieznane, podobno dość drogie - luksusowe, wegańskie, i więcej się mądrzyć nie będę.
  • woreczki, podejrzewam, że z bawełny organicznej, dołączane do zakupu kosmetyków Pai Cosmetics.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj przez e-mail: