Szukaj na tym blogu

Translate

O mnie


Ania Ingram 

      Jestem przede wszystkim przyjaciółką, siostrą, córką. Terapeutą i pedagogiem. Od około 2001 roku aktywnie poszukuję i w większości testuję na sobie naturalne sposoby leczenia ciała. Uzdrawiam swoją duszę przez medytacje, ogień, chodzenie boso i czynię umysł czystym poprzez jogę i kontakt z naturą. Uważam, że każdy z nas może w pełni być zdrowy, jeść intuicyjnie, cieszyć się czystym ciałem i duszą.

      W 2008 roku wiedzę na temat zdrowego odżywiania wprowadziłam w swoje życie wybierając zdrowe odżywianie i już zawsze w pełni świadomie chcę uzdrawiać swoje ciało, duszę i umysł. Rok później pojawiły się Cudowne diety jako jeden z pierwszych polskich blogów na temat surowego jedzenia (raw food) - i nie tylko. Od kilku lat zajmuję się tym blogiem - jest to pasja, dająca ogromną satysfakcję, ale też i zdrowie.

      Po wielu poszukiwaniach idealnego lekarstwa na moje "nieuleczalne" przez tradycyjną medycynę choroby (migrena i reumatyzm) znalazłam coś, co w 100% pozwoliło przywrócić zdrowie. Obecnie jestem na diecie wegańskiej.

      Nie nakładam na swoje ciało niczego, czego nie mogę włożyć do ust i zjeść - kosmetyki robię sama, a najczęściej sięgam po składniki prosto z Natury. Jestem mydlarką i zielarką.

      Jestem zwolenniczką diety oczyszczającej owocowo-warzywnej stworzonej przez panią dr Ewę Dąbrowską.

       Udowadniam przede wszystkim sobie, że życie zgodnie z naturą jest jedyną właściwą ścieżką dla człowieka. Jestem joginką, kochającą prostotę i minimalizm. Uniwersalne rozwiązania pozwalają mi żyć łatwiej, a wolny czas poświecić na rozwój. Wciąż odkrywam, doświadczam, zmieniam się, szukam drogi powrotnej do Domu i dążę do Boskości.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj przez e-mail: