Szukaj na tym blogu

Translate

wtorek, 8 lutego 2011

"Stajemy się niemi - Codex Alimentarius"

"Laureat międzynarodowych nagród, reżyser Kevin P. Miller z Well TV, nakręcił film dokumentalny o zagrożeniu wolności do wyboru metod leczenia.
STAJEMY SIĘ NIEMI: ostatnie dni wolności zdrowia ujawnia szczegóły dotyczące prób wielonarodowych koncernów farmaceutycznych i gigantycznych firm żywności - w porozumieniu ze Światową Organizacją Handlu WTO, WHO i innymi - w celu ograniczenia publicznego dostępu do ziół, witamin i innych terapii.

Stworzyłem 30 minutową wersję STAJEMY SIĘ NIEMI, ponieważ ważne jest, aby poinformować społeczeństwa świata o zagrożeniach związanych z Codex Alimentarius - powiedział Miller. Jeśli nie obronimy naszej wolności dla zdrowia, będzie ona stracona - i nic nie uczyni bardziej zadowolone koncerny farmaceutyczne niż swobodne pociąganie za sznurki naszego zdrowia.
STAJEMY SIĘ NIEMI przedstawia m.in.: jedyne znane nagranie wideo z wnętrza spotkania Komisji Codexu, wyłączne wywiady z delegatami do Komisji Kodeksu Żywnościowego, urzędnikami FDA (Food and Drug Administration - odpowiednik polskiego GIS-u), z dwoma amerykańskimi kongresmenami, aktorem Melem Gibsonem. Działacz konsumencki dr Robert VERKERK z ANH odgrywają ważną rolę w tym dokumencie, podobnie jak Julian Whitaker, MD, dr Carolyn Dean z Friends of Freedom International, Scott Tips z National Health Federation, John Hammell International Advocates for Health Freedom i wielu innych dobrze znanych obrońców wolności zdrowia z całego świata. STAJEMY SIĘ NIEMI jest potężnym oświadczeniem o dominacji korporacji nad naszymi wolnościami osobistymi, WTO, Codexem Alimentrius i wezwaniem konsumentów do próby ochrony ich własnego zdrowia i wolności.


część 2 - http://www.youtube.com/watch?v=Jal_mIjmjx8
część 3 - http://www.youtube.com/watch?v=BHKxuxdPCt8........................................................................
Źródło:
1. http://www.youtube.com/watch?v=OS3HG01BtFo&feature=&p=79F59365AE04AB74&index=0&playnext=1

6 komentarzy:

 1. dzieki Aniu :) gdzie ty te wszystkie informacje znadujesz i skąd masz na to wszystko czas? :))
  buziak

  OdpowiedzUsuń
 2. najlepiej szukać pewnie na forum: prawda2.info

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewciu wolałabym mieć czas na coś innego niż na ciągłe poszukiwania, ale powiem, że większość pochodzi z zawartości "ulubionych" i staram się wciąz tam wyszkiwać dla Was ;-). Buziaki

  Anonimie:i prawda2, i grypa666 i wiele, wiele innych. Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale jak ktoś nie czyta to niech lepiej nie zaczyna, bo niestety dochodzi się do jednego wniosku - wszystko w dzisiejszych czasach to wielka manipulacja i zmowa wielkich. A najwięksi krętacze to Ci, co niby nam odsłaniają prawdę czyli Icke, Tsarion, Jones ... Trzeba dokładnie samodzielnie sprawdzać każdą informację.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimie, trzeba mieć swój własny rozum i tak jak piszesz: samodzienie weryfikować wiedzę. Na moim blogu nie rozmawiamy na temat faktów czy teorii spiskowych, stąd też nie cytuję żadnej z wymienionych przez Ciebie osób (chociaż są mi znane), są od tego inne miejsca ;-). Tutaj zajmujemy się głównie zdrowiem, cudownymi dietami i wszystkim co wiąże się z lepszym samopoczuciem czy zwiększeniem wiedzy na ten temat, a przyznam że i z tym czasem wiążą się tematy zakazane takie jak choćby: Codex Alimentarus ;-).

  Pozdrawiam ciepło i dziekuję za ten ważny dla mnie komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimie piszesz, że "kto nie czyta, lepiej niech nie zaczyna" - podaję, więc małe namairy na to dlaczego powinno się zacząć czytać:

  Pięć etapów przebudzenia

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj przez e-mail: