Szukaj na tym blogu

Translate

środa, 4 stycznia 2012

Szkodliwość szczepionki HPV

      Poniższy list od dr Majewskiej w całości zaczerpnęłam z Monitorpolski's Blog [klik], zachęcam również do odwiedzenia bloga Marka i przejrzenia komentarzy.

      "Przedstawiam alarmujący list prof. Marii Doroty Majewskiej, na temat nowej akcji ludobójczej na Polakach.

Witam Państwa,
      Francuscy lekarze żądają wycofania szczepionek HPV z użycia we Francji i Europie, argumentując, że jest ona nieskuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy, raczej działa rakotwórczo, jest przy tym silnie toksyczna i zabójcza. Ich niezależne obserwacje pokrywają się z amerykańskimi danymi w bazie VAERS. (VAERS podaje, że w USA zgłoszono 108 zgonów po tych szczepionkach, co znaczy, że mogło ich być do 10 do 100 razy więcej.) Jeśli zostanie ona wycofana w Europie Zachodniej można oczekiwać, że producenci będą jeszcze bardziej agresywnie wymuszać szczepienia HPV w krajach Europy Wschodniej i innych biedniejszych krajach. Już dziś usilnie promuje się stosowanie tych szczepionek także u chłopców, choć nie mają oni macic, ale zarobić na nich można. Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci.


Powikłania po szczepionkach HPV
Powikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA.
     

    Powikłania po szczepionkach HPV zgłoszone do VAERS w USA. (Liczby zgłoszone stanowią od 1 do 10 % wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc powinny być pomnożone przez 10 lub 100). Z danych tych widać, że podstępnie szczepi się tymi szczepionkami także niemowlęta i dzieci do 5 r życia, choć oficjalnie sa one przeznaczone dla nastolatek.
Firma Merck (producent szczepionki HPV, Gardasil/Silgard) kilka lat temu wycofała z użycia swój lek przeciwzapalny Vioxx, po tym kiedy zabił on kilkadziesiąt tysięcy osób, choć wiedziała o toksyczności tego preparatu od początku jego wprowadzania. Ile dzieci musi zabić lub trwale okaleczyć Gardasil, żeby został wycofany z rynku?

     Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowego, pomyślnego roku 2012.

DM"


      Więcej na temat szkodliwości tej szczepionki tutaj ( z artykułu dowiesz się m. in. o tym, że zakażenie HPV nie ma bezpośredniej wpływu na formowanie się raka szyjki macicy), tutaj trochę statystyk z badań nad powikłaniami po szczepionce, dane o ilości poronień wśród zaczepionych kobiet i zapaleniu mózgu, a tutaj dość długi, ale za to obfitujący w ciekawe informacje artykuł pokazujący kto zyskuje na szczepionce..bo na pewno nie kobiety.

298692_253513488003819_237489646272870_818260_5333733_n_large
źródło: nieznane
..........................

Źródła:
1. http://monitorpolski.wordpress.com/2012/01/03/ludobojstwo-na-polakach-szczepionki-na-hpv/#more-13680
2. http://vactruth.com/2011/12/18/medical-doctors-hpv-vaccines/
3. http://www.naturalnews.com/027582_Merck_Vioxx.html

4 komentarze:

 1. Wszyscy powinni to przeczytać.

  Dzięki Aniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Krysiu, dlatego przekopiowałam ten wpis z blogu Marka ;-)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzeba być idiotą, żeby to traktować poważnie. Ja pier... Macie jakiekolwiek pojęcie od strony farmaceutycznej? Raczej wątpie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimie

   Dr Majewska jest lekarzem medycyny....właśnie wyjaśniła wszystko od strony medycznej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj przez e-mail: