Szukaj na tym blogu

Translate

niedziela, 12 września 2010

czy szczepionki są szkodliwe?

Miało na tym blogu nie być tematów, które interesują mnie, a są "zakazane" i "niedozwolone", związane z NWO i tym wszystkim co publiczne media ukrywają przed nami, miało nie być nic o matrixie, ale nie potrafię przejść obojetnie. Dlatego dziś z innej beczki.
Przede wszystkim dla rodziców, osób, które chcą się zaszczepić, których słowo SZCZEPIENIE w najbliższym czasie będzie dotyczyło, dotyczy, albo tych, którzy kiedyś sie zaszczepili. Wiadomości jest bardzo, bardzo dużo, dlatego będą linki. Niestety z całej kolekcji "ulubionych" jak zwykle kilka linków jest nieaktywnych, pytanie dlaczego posty są usuwane, strony blokowane... Obejrzyjcie i poczytajcie, ja tego komentować już nie chcę... I przepraszam za mieszanie w głowach ;-), ale na bogów nas to zabija, nie wzmacnia. I powtarzając za Rzuberem: Jeśli weźmiesz niebieską tabletkę - wszystko zostaje jak było. Ten sam świat pełen złudzeń. Jeśli weźmiesz czerwoną tabletkę - nie ma już odwrotu - poznasz alternatywę dla świata z gazet i telewizji podążając wgłąb nory królika niczym Alicja w Krainie Czarów..... proponuję czerwoną ;-) i zapraszam do przejrzenia tych linków i też do samego Rzubera...
 1.  Przesłuchanie w sprawie szczepionek. Nowy Jork 13.10.2009. Gary Null jest wiodącym ekspertem w dziedzinie zdrowia, prawnikiem medycznym, dziennikarzem śledczym, dokumentalistą filmowym w dziedzinie medycyny. Pyta czy szcepionki są bezpieczne i efektywne, o dowody na to. Film trwa niecłąe 30 minut.
 2. http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=10451.0  - niemedyczne forum zdrowa, ludzie piszą tu o prawnych aspektach i formularzach jakie mozna przedstawić lekarzowi szczepiącemu. Oraz parę słów o zastraszaniu karami finansowymi.
 3. najnowsze rewelacje, pomysł na kary finansowe
 4. Jaki jest skład szczepionek? - dla osób z mocnymi nerwami
 5. zanieczyszzenie szepionek
 6. http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2009/10/24/jaki-jest-sklad-szczepionek/ - filmik 10 minutowy, z programu tv.
 7. ciekawostka dla surojadów: Autyzm i szczepionki - jak może pomóc surowa żywność (wywiad audio)
 8. Grypa, Jane B. i co nasze media robią
 9. http://wolnemedia.net/tag/szczepionki/ - moc o szczepionkach
 10. http://tv.wolnemedia.net/?p=840 - filmik broń masowej zagłady
I jeszcze moc z cudnej grypy666:
 1. Szwecja: Polowa dzieci zachorowala po szczepieniu — Meksyk: zgony na „swinska grype” wiosna br. po szczepieniach probnych
 2. http://grypa666.wordpress.com/2010/01/15/zgina-3-miliardy-ludzi/ i Chcesz żyć? NIE JEDZ! 
 3. J. Bugermeister, kobieta odważna, dziennikarka śledcza, która oskarżyła WHO (Ci sami co mówią nam np. o szkodliwości witaminy B17), i jeszcze tu.
 4. Szczepionki bardziej szkodliwe niż sama grypa
 5. epidemia grypy na Ukrainie z 2009
 6. Rozmowa z prof M. D. Majewską z Zakładu Farmakologii i Fizjologii Układu Nerwowego Instytutu Psychiatrii w Warszawie,  która otwarcie mówi na temat szkodliwości szczepień i zawartej w nich rtęci, oraz porusza kwestię korupcji przemysłu farmaceutycznego i "krótki" komentarz na temat szkodliwości szczepień.
 7. Tamiflu, grypa, AIDS  - wywiad
 8. statystyki  - liczba zgonów po szczepionkach.

5 komentarzy:

 1. Czy szczepionki są szkodliwe? Zależy dla kogo ;) Dla firm farmaceutycznych są cudownym zastrzykiem finansowym. Szczególnie od kiedy państwo płaci za szczepienia obowiązkowe. One zaś na masową skalę dokonywane, mają z zasady zabezpieczać przed chorobami, które nie występują lub występują bardzo rzadko.
  Dobra, do rzeczy, bo mi się okienko skończy: nie daj się zwariować. Przyglądaj się argumentom obu stron. Analizuj na chłodno, sprawdzaj to, co możesz sprawdzić i przede wszystkim NIE PODDAWAJ SIĘ STRACHOWI. A strachem epatują obie strony: lekarze, że choroba dopada każdego nieszczepionego; przeciwnicy, że szczepionkami będzie się eliminować ludzkość. Powiem dosadnie: gówno prawda w obu przypadkach.
  Po prostu zbyt wiele emocji w tych dysputach może ogłupić. A to trzeba na chłodno, rozumem.

  OdpowiedzUsuń
 2. ziekuje kochanie za post , ogrom interesujących informacji. tu w Stanach bardzo wiele się mówi na temat szczepionek, jest to temat bardzo kontrowersyjny. Zgadzam sie z twoimi poglądami , jednak równiez jak najbardziej podzielam podejście cudzinki. Zawsze sparwdźprawdę po obu stronach. Buźka:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudzinko napisłaś cos bardzo ważnego z firmami farmaceutycznymi i tym występowaniem chorób.
  Ewciu cieszę się, że informacje sie przydały.
  I dwa słowa jeszcze: nie boję się;-), wiem co jest grane, czego unikać i odważnie staram się o tym mówić. Z tematem szczepionek mam styczność już kilka lat, więc już podchodzę z pewną chłodną kalkulacją, w codziennej pracy i zuciu spotykam też wiele dzieci czy ludzi dorosłych, którzy niestety zamiast dobra wynikającego ze szczepienia otrzymali trud, chorobę i ogromny ciężar dla nich i dla bliskich.

  OdpowiedzUsuń
 4. Od razu nasunęła mi się sprawa szczepionek na świńską grypę, to jest dopiero kontrowersyjne...

  OdpowiedzUsuń
 5. Artur musisz poszukać najlepiej na grypie666 tam jest moc o świńskiej grypie;-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Obserwuj przez e-mail: